KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9668271

nr 966 8271

Akvarell

Annie Bergman, Blomsterstilleben, signerad, 1949, 35x29

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 8 juni 2015
kl 18:27:00